تبلیغات
فراخبر - نوری‌زاده جاسوس ایران‌ است
فراخبر
سیاسی ، اجتماعی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

نوری‌زاده جاسوس ایران‌ است

پس لرزه های افشای نفوذ وزارت اطلاعات در عمق اپوزیسیون مقیم اروپا و آمریكا، با وجود سپری شدن یك هفته همچنان در میان گروه های ضد انقلاب ادامه دارد.

پایگاه اینترنتی خودنویس در این باره مشخصاً علیرضا نوری زاده را به چالش كشیده و نوشت: برنامه زیر ذره بین آقای نوری زاده در صدای آمریكا معرف حضور همگان هست و اینك خود ایشان در رابطه با معرفی و نفوذ یكی از عوامل اطلاعاتی جمهوری اسلامی در رسانه ها و در میان اپوزیسیون، زیر ذره بین قرار گرفته است. نوری زاده پیرامون قضیه حضور ناگهانی آقای مدحی در ایران و تلویزیون جمهوری اسلامی با كوبیدن دست های خود به همدیگر، این جملات را به كار می برد «عجب نمایش خنده داری بود... عجب نمایش خنده داری بود، عجب نمایشی بود،عجب نمایشی».این جملات كلید شروع صحبت های اوست كه می كوشد با تمسخر، موضوع را به جای دیگری پرت كند.آقای نوری زاده اولین بار «مدحی» توسط شما به روی صحنه آورده شد. آیا نمی خواهید نام و كد خود را به فهرست ماموران اطلاعات رژیم اضافه كنید؟ نقش و كد علیرضا نوری زاده در این نمایش خنده دار چه بوده است. شما می گویید مدحی در برنامه شما چند هفته موجب سرگرمی بوده است. آیا برنامه شما برنامه سیاسی است یا برنامه سرگرمی؟ شما قبلاً در یك سخنرانی می فرمایید صدها مدرك مدحی را بررسی كرده اید و مدارك درست می باشد و تأیید شده است و همانجا مدحی را «دریای اطلاعات» معرفی می كنید و در جایی دیگر از ایشان به عنوان كسی كه از قلب بیت رهبری برای شما خبر می داده نام می برید. اما امروز و بعد از رو شدن دست مدحی، می آیید و در برنامه «پنجره ای رو به خانه پدری» مدحی را آدم آس و پاسی معرفی می كنید كه حرفی برای گفتن نداشته و مداركش جعلی بوده است (اینجا دقیقه 4/50)! كدام یك را باور كنیم آقای نوری زاده؟ شما اكنون می فرمایید؟ به اندازه 200 سند از مدحی دارید كه 199 تا از آن اسناد قلابی هستند. آقای نوری زاده! این برخلاف حرفی است كه در آتلانتا در دفاع از آقای مدحی می زنید آنجا كه می فرمایید؛ مدحی 95 هزار مدرك ارائه كرده و شما و دوستانتان آنها را بررسی و تأیید كرده اید. چگونه می شود 95 هزار مدرك تأیید شده به شكل ناگهانی یك شبه، قلابی (از آب درآید) شما یك ساعت حرف زدید كه دقیقه به دقیقه آن پر از تناقض است.

پایگاه ضد انقلابی «حقوق انسانی» نیز با اشاره به شگرد امثال نوری زاده در حمله به كیهان جهت رد گم كنی نوشت: این روزها به محض فاش شدن فساد اخلاقی و یا وابستگی برخی افراد به وزارت اطلاعات و دیگر نهادهای امنیتی رژیم، حسین شریعتمداری و روزنامه كیهان به عنوان عامل این رسوایی ها معرفی می شوند. افرادی كه در نوك اتهام هستند به اصطلاح اگر آب هم دستشان باشد زمین می گذارند و ابتدا چند فحش آبدار نثار حسین شریعتمداری، مدیر مسئول كیهان می كنند و سپس سراسیمه آسمان و ریسمان را به هم می بافند تا قصه ای عوام پسند بسازند و در واقع برای فرار از حقیقت و پوشاندن ماجرا، شریعتمداری و كیهان را به عنوان مقصر معرفی كنند. گویا این امر تبدیل به یك رویه همه گیر متداول در بین مخالف نماهای رژیم شده است.
این رسانه افزود: در جریان آشكار شدن یك ویدئو منتسب به علیرضا نوری زاده كه در آن میلیونها نفر بنا بر آمار یوتیوب، وی را در حال ابراز تمایلات جنسی شدید مشاهده كردند، علیرضا نوری زاده بعد از سكوت نسبتا طولانی نهایتا جهت فرار از این رسوائی اخلاقی بی سابقه، حسین شریعتمداری را متهم كرد كه وی در كارخانه آدم سازی اش آدمی شبیه نوری زاده را شبیه سازی كرده و نهایتا این آدم شبیه سازی شده را با شكنجه و تهدید پای دوربین نشانده و بقیه داستان هم معلوم است.

از طرفی در جریان ماجرای رسوایی اخلاقی مهدی فلاحتی كارمند ارشد بخش فارسی صدای آمریكا كه برای اولین بار با استناد به شماره پرونده و اتهامات مندرج در وب سایت قضائی وابسته به دادگستری آمریكا آن را افشا كرد، فلاحتی نیز در اقدامی ناشیانه مدعی شد این اقدام توسط حسین شریعتمداری و سایت های وابسته به دولت از جمله رجانیوز انجام گرفته است.
او در این اقدام به زعم خود زیركانه توجه نداشت كه اسناد لازم وجود دارند و او نمی تواند آنها را حذف كند چرا كه اسناد مربوطه در سایت دادگستری آمریكا منتشر شده است. آیا دادگستری آمریكا هم به كیهان وابسته است؟
پایگاه ضدانقلابی یاد شده یادآور می شود: «آیا به راستی به بهانه مبارزه با رژیم می توان برای خود حاشیه امنی فراهم نمود و منتقدان را الكلی، اطلاعاتی و یا در بهترین حالت افراد باهوش جویای شهرت خواند!؟

این واقعیت كه حسین شریعتمداری منتصب ویژه سیدعلی خامنه ای در كیهان بوده و عمدتا نیز به كار بازجوئی اشتغال داشته(؟!) و یدی طولا هم در پروژه موسوم به تواب سازی زندانیان سیاسی داشته و دارد، به خودی خود نمی تواند رافع عملكرد مجرمانه حمله كنندگان به او و نافی سرسپردگی ایشان به سیستم اطلاعاتی و امنیتی رژیم باشند.
آیا به راستی به بهانه اینكه هرگونه مطلب منتشره ممكن است مورد بهره برداری حسین شریعتمداری و نهایتا انتشار آن در كیهان شود، می توان مانع از گردش آزاد اطلاعات شد!؟ و نویسنده آن را متهم به همكاری با حسین شریعتمداری كرد؟»
«بیداری تی وی» و «ایران گلوبال» نیز از رسانه های ضد انقلاب هستند كه نیك آهنگ كوثر كاریكاتوریست خارج نشین و امیر فرشاد ابراهیمی را متهم كرده اند با مدحی ارتباط داشته و مستقیم یا غیرمستقیم با سیستم امنیتی ایران مرتبط هستند. ایران گلوبال تصریح كرده، ابراهیمی كه چند ماه پیش در پی بازگشت به ایران بود، زیر نظر مدحی كار می كرده است. او قبلا در 28 آگوست 2008، مدحی را به عرش اعلی برده بود اما حالا انكار می كند و بقیه را سرزنش می نماید.

درباره وبلاگ

اخبار مهم و سیاسی روز
مدیر وبلاگ : غلام مهدی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان