تبلیغات
فراخبر - حسین شریعتمداری:سران فتنه را دعا كنید!
فراخبر
سیاسی ، اجتماعی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

حسین شریعتمداری:سران فتنه را دعا كنید!

فتنه گران خواستار سرنگونی و فروپاشی جمهوری اسلامی و برقراری یك حكومت لائیك در ایران هستند و با استناد به اظهارات موسوی و خاتمی و كروبی و با اشاره تصویری به رخدادهایی نظیر اهانت به ساحت مقدس حضرت امام حسین(ع)، پاره كردن تصویر مبارك حضرت امام(ره)، شعار به نفع آمریكا و اسرائیل در روزهای 13 آبان و قدس، شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه»! و نیز، با پخش پی درپی سخنان موسوی و خاتمی و كروبی، از جمله بیانیه موسوی كه اهانت كنندگان به امام حسین علیه السلام را «مردمان خداجوی»! نامیده بود و صدها نمونه دیگر از این دست واقعیت فتنه را كه مقابله آشكار با اسلام و انقلاب و امام و رهبری بود

1- اوایل آبان ماه 1384- اكتبر 2005- خبرنگار شبكه تلویزیونی CNN در تماس تلفنی با نگارنده گفت؛ «شما در مصاحبه با روزنامه واشنگتن پست ادعا كرده اید كه حمله نظامی آمریكا به عراق برخلاف انتظار آمریكا نه فقط ایران را با دشواری روبرو نكرده است، بلكه در نهایت به نفع جمهوری اسلامی ایران نیز تمام شده است» و در این باره توضیح خواست. نگارنده به مواردی نظیر؛ حذف صدام، آزادسازی پتانسیل متراكم مردم عراق به نفع جهان اسلام و اشتیاق آنان به حاكمیت اسلامگرایان در این كشور، افشای ماهیت واقعی لیبرال دموكراسی آمریكا، شرمندگی و بی اعتبار شدن گروه ها و احزاب طرفدار آمریكا- آمریكوفیل- در منطقه و نمونه های دیگری از این دست اشاره كرده و خطاب به خبرنگار CNN یادآور شد؛ «اگر جرج بوش ، آدمكش و غارتگر نبود، وظیفه خود می دانستیم برای مادام العمر شدن ریاست جمهوری وی در آمریكا دعا كنیم»!
حضرت سجاد علیه السلام، دشمن احمق را نعمت الهی می دانستند و خدای مهربان را به خاطر برخورداری مسلمانان از دشمنان احمق شاكر بودند و امام راحلمان- رضوان الله تعالی علیه- بارها به این حدیث شریف اشاره می فرمودند كه «خداوند تبارك و تعالی با افراد فاسق دین خود را تایید و تقویت می فرماید».
شاید تعجب كنید ولی شواهد و قرائن موجود به وضوح حكایت از آن دارند كه حركت انقلابی مردم مسلمان تونس و سرانجام غرورآفرین آن یعنی فرار «بن علی» رئیس جمهور دیكتاتور و دست نشانده آمریكا از تونس نمی تواند با شكست سنگین و حقارت آمیز مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس در فتنه 88 بی ارتباط باشد. می پرسید چرا؟! بخوانید و خودتان قضاوت كنید.
2- فتنه 88، بدون كمترین تردیدی با «جنگ احزاب» در صدر اسلام قابل مقایسه است. در جریان این فتنه كه به گواهی اسناد و شواهد موجود و اعتراف اخیر مایكل لدین- مشاور امنیتی كاخ سفید- ریشه ای 20 ساله داشت، تمامی دشمنان ریز و درشت اسلام و انقلاب برای كارزاری تمام عیار در میدان حاضر بودند و به قول «ریچارد هاوس» مسئول شورای روابط خارجی آمریكا، هیچیك از دشمنان بیرونی جمهوری اسلامی ایران و مخالفان پنهان و پیدای آن از صحنه غایب نبودند. آمریكا، انگلیس و اسرائیل به اعتراف خودشان و به گواهی اسناد آشكار موجود- و نه پنهان و محرمانه- مدیریت فتنه را برعهده داشتند و دنباله های این مثلث شوم نظیر گروه های مدعی اصلاحات، منافقین، بهایی ها، سلطنت طلب ها، ماركسیست ها، اراذل و اوباش، كلان سرمایه داران و... همه آنچه در توان داشتند را درون سبد فتنه ریخته بودند.
از سوی دیگر، رسانه های فراگیر و بین المللی و چندزبانه، رادیو تلویزیون ها و روزنامه های منطقه، شبكه های اینترنتی و صدها رسانه مكتوب، دیداری و شنیداری، اخبار این فتنه را با سمت و سوی حمایت از فتنه گران و دروغ پراكنی و توهم آفرینی به نفع آنان پوشش می دادند و «سقوط قریب الوقوع»! جمهوری اسلامی ایران را در شیپورهای فریب و پرسروصدای خود می دمیدند.
تا اینجا، بسیار طبیعی است كه مخاطبان این رسانه ها و از جمله ملت های مسلمان منطقه احساس كنند ایران اسلامی با اتفاق بزرگ و تعیین كننده ای كه در طول تاریخ 31 ساله آن بی نظیر است، روبرو شده است!
3- مروری گذرا بر محورهای اصلی این هیاهو و جنجال رسانه ای به وضوح نشان می دهد كه تمامی آنها- بدون استثناء- روی دو نكته تاكید فراوان داشته اند و این دو محور را به عنوان «ترجیع بند» در همه گزارش ها و بخش های خبری خود تكرار می كردند.
اول؛ تاكید بر این كه آمریكا، اسرائیل، انگلیس و سایر متحدان اروپایی آمریكا و حكام دست نشانده عربی، از فتنه گران حمایت می كنند. تاكید بر این حمایت به گونه ای كاملا آشكار و بدون كمترین پرده پوشی و پنهان كاری صورت می گرفت تا آنجا كه مقامات بلندپایه آمریكایی، اسرائیلی و اروپایی به صراحت و با ذكر نام از موسوی و خاتمی و كروبی یاد می كردند و اطمینان می دادند كه از هیچگونه پشتیبانی و كمك به آنان دریغ نمی ورزند.
شیمون پرز؛ فتنه گران را «سربازان رژیم صهیونیستی می دانست كه به نمایندگی از اسرائیل با جمهوری اسلامی ایران درگیر شده اند»! نتانیاهو؛ با صراحت اعلام می كرد؛ «اصلاح طلبان بزرگترین سرمایه اسرائیل در ایران هستند»! اوباما؛ اطمینان می داد كه حمایت از فتنه گران را یكی از اهداف استراتژیك آمریكا در منطقه می داند! نكته درخور توجه آن كه رسانه های یاد شده، اظهارات حمایتی مقامات آمریكایی و اروپایی و اسرائیلی را در بیشتر بخش های خبری خود تكرار می كردند. و از سوی دیگر؛ سران و عوامل فتنه و پیاده نظام آنها، ابتدا در آشوب های خیابانی و سپس در فضای سایبری گزاره های دیكته شده مثلث آمریكا، انگلیس و اسرائیل را فریاد می زدند و بسیاری از دست اندركاران اصلی فتنه بعد از آشكار شدن نشانه های ناكامی و یا پس از شكست قطعی فتنه 88 به آمریكا، انگلیس و بعضا به اسرائیل گریختند و صدها نمونه و سند دیگر از این دست كه فقط فهرست آن نیز مثنوی هفتاد من كاغذ است.
دوم؛ نكته دیگر آن كه تمامی رسانه های مورد اشاره- باز هم بدون استثناء- در تحلیل ها و گزارش های خبری خود از فتنه، تاكید می كردند كه فتنه گران خواستار سرنگونی و فروپاشی جمهوری اسلامی و برقراری یك حكومت لائیك در ایران هستند و با استناد به اظهارات موسوی و خاتمی و كروبی و با اشاره تصویری به رخدادهایی نظیر اهانت به ساحت مقدس حضرت امام حسین(ع)، پاره كردن تصویر مبارك حضرت امام(ره)، شعار به نفع آمریكا و اسرائیل در روزهای 13 آبان و قدس، شعار «مرگ بر اصل ولایت فقیه»! و نیز، با پخش پی درپی سخنان موسوی و خاتمی و كروبی، از جمله بیانیه موسوی كه اهانت كنندگان به امام حسین علیه السلام را «مردمان خداجوی»! نامیده بود و صدها نمونه دیگر از این دست واقعیت فتنه را كه مقابله آشكار با اسلام و انقلاب و امام و رهبری بود، معرفی می كردند.
4- اكنون خودتان را به جای ملت های مسلمان منطقه، از جمله مردم مسلمان تونس، مصر، اردن، الجزایر، عربستان و... بگذارید. چه تصوری از ماجرا دارید؟ آیا غیر از این است و به یقین، چنین است و تصوری برخاسته از واقعیت ها نیز هست كه تمامی دشمنان بیرونی جمهوری اسلامی ایران و دنباله های ریز و درشت داخلی آنها با مدیریت مثلث آمریكا، اسرائیل و انگلیس و حمایت سراسری اتحادیه اروپا و سران خودفروخته برخی كشورهای منطقه به مقابله با ایران اسلامی برخاسته اند و محو و نابودی حاكمیت اسلام در این كشور را نشانه رفته اند. آیا ملت های مسلمان می توانند تصور دیگری داشته باشند؟ به یقین، پاسخ منفی است و این تصور با واقعیت نیز انطباق كامل دارد.
خب! حالا به آسانی می توانید حدس بزنید كه وقتی خبر شكست قطعی و مفتضحانه فتنه 88 به گوش ملت های مسلمان منطقه رسید، چه تصوری از ماجرا و چه تصویری از ایران اسلامی در باورهای آنان شكل گرفته است؟ آیا جز این است كه ملت های مسلمان منطقه به وضوح دریافته اند كه تمامی قدرت های استكباری با آنهمه یال و كوپال! و با بهره گیری از تمامی ظرفیت و توان خود، در مقابل ایستادگی برخاسته از ایمان ملت مسلمان ایران و پیوند عاشقانه و الهی آنان با رهبر انقلاب، نه فقط كاری از پیش نبرده اند، بلكه با شكستی سخت و سنگین روبرو شده و سیلی جانانه و آبداری دریافت كرده اند؟
5- بار دیگر به صحنه بازگردید. ملت های مسلمانی را می بینید كه سالهاست زیر چكمه حاكمان خودفروخته دست و پا می زنند، ثروت های ملی آنان به غارت می رود، شخصیت آنها لگدمال می شود، با آموزه های اسلامی به شدت و خشونت مقابله می شود و این همه سختی و فشار و پلشتی را با این توهم تحمل می كنند كه اگر علیه استبداد و استعمار حاكم دست به شورش و خیزشی بزنند، مانند همیشه از سوی قدرت های بیرونی و حامی حاكمان دست نشانده، سركوب خواهند شد.
حالا به نظر شما، وقتی ملت های مسلمان منطقه به وضوح می بینند نه فقط یك قدرت استكباری، بلكه تمامی قدرت های استكباری با همه توان و امكانات خود در مقابل ایمان اسلامی و ایستادگی ملت مسلمان ایران به سختی شكست خورده اند، آیا برای رهایی خود و سرزمین خویش از سلطه دیكتاتورها و استعمار بیگانگان خیز برنمی دارند؟ و آیا توهم تحمیل شده درباره اقتدار آمریكا و متحدانش را به هیچ نمی انگارند؟ و آیا این جسارت مقدس ملت های مسلمان منطقه برای شورش علیه دیكتاتورهای حاكم بر كشورهای اسلامی یكی از ده ها و صدها دستاوردی نیست كه آمریكا و متحدانش و سران وطن فروش فتنه 88 بی آن كه بخواهند و بدانند با حماقت و جنایت خود به ارمغان آورده اند؟
6- به منطقه نگاه كنید. تونس، مصر، اردن، الجزایر، بحرین و... در شعارها و خواسته های مردمی كه علیه حاكمان مستبد خود خروش برداشته اند، دقت كنید. تمامی خواسته ها و شعارها با آموزه های انقلاب اسلامی در همخوانی كامل است. مرگ بر آمریكا، مرگ بر اسرائیل، درود بر اسلام، مرگ بر لائیك ها، اسلام دین من است و...
و اما، از سوی دیگر، چه كسانی و كدام كشورها از فرار دیكتاتور تونس و تظاهرات ضد دولتی مردم مصر، اردن، الجزایر و... به خشم آمده و جیغ بنفش می كشند؟! بخوانید؛
وزارت خارجه رژیم صهیونیستی به نقل از نتانیاهو می نویسد؛ «بعد از انقلاب اسلامی در سال 1979، این نخستین بار است كه در یك كشور عربی، خیزش مردمی باعث برافتادن رژیم می شود. بیم ما آن است كه در چند كشور عربی تجربه تلخ به قدرت رسیدن روح الله خمینی در ایران، تكرار شود.»
شبكه تلویزیونی بی بی سی، در بخش بین المللی و انگلیسی زبان خود - BBCWORLD- ابتدا این سؤال را مطرح می كند كه «آیا تونس و فرار رئیس جمهور آن، سرمشق سایر كشورهای عربی خواهد شد؟» و سپس در تحلیلی پیرامون این رخداد، می گوید «مردم تونس با بیرون كردن «بن علی» پیامی هم برای سران بقیه كشورهای عربی داشتند، سرنوشتی مشابه».
سران و مقامات بلندپایه آمریكایی و اروپایی نیز، در اظهارنظرهای مشابهی نگرانی عمیق خود از سقوط رژیم بن علی در تونس را اعلام داشته و ابراز نگرانی می كنند كه ایران اسلامی، سرمشق مردم در كشورهای عربی منطقه باشد و...
و این رشته اگرچه سر دراز دارد ولی تا همین جا به یقین شما نیز با نگارنده اشتراك نظر دارید كه حماقت آمریكا و انگلیس و اسرائیل و سران فتنه نعمت بزرگی بوده است. نبوده؟!
حسین شریعتمداری

درباره وبلاگ

اخبار مهم و سیاسی روز
مدیر وبلاگ : غلام مهدی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان