تبلیغات
فراخبر - سندی دیگر از وابستگی موسوی به سازمان سیا
فراخبر
سیاسی ، اجتماعی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

سندی دیگر از وابستگی موسوی به سازمان سیا

مهره آلت دست سرویس های جاسوسی بیگانه در فتنه 88 بالاخره سند تقلب در انتخابات را پیدا كرد!

مهره آلت دست سرویس های جاسوسی بیگانه در فتنه 88 بالاخره سند تقلب در انتخابات را پیدا كرد!
كیهان نوشت:موسوی پس از 20 سال حاشیه گزینی و تنزه طلبی سوال برانگیز به بهانه انتخابات ریاست جمهوری به عرصه بازگشت و تقلب در انتخابات را بهانه ای برای اجرای پروژه آشوب و كودتای مخملی قرار داد بی آن كه طی 18 ماه گذشته كوچك ترین سندی برای ادعای تقلب ارائه كند. وی با این حال اخیراً با استناد به پروژه مشكوك ویكی لیكس مدعی شد كه این اسناد نشان می دهد در انتخابات تقلب شده است.
موسوی در گفت وگویی كه سایت وی منتشر كرده در ارزیابی اسناد ویكی لیكس و اینكه چه آثاری می تواند داشته باشد گفت: سندهای مربوط به تقلب انتخاباتی بسیار قابل توجه است به ویژه آنجا كه اشاره می شود اصولا رأی ها شمرده نشده است، یعنی همان كودتای انتخاباتی. شما اگر به مصاحبه برادر گرامی «محتشمی پور» كه چند روز پس از انتخابات صورت گرفت مراجعه كنید خواهید دید كه به همین مسئله تلویحاً اشاره می كند.
ادعای اخیر موسوی مستند به ادعای ویكی لیكس، و آن هم مستند به ادعای سفارت آمریكا در عشق آباد است كه بی هیچ سند و مدركی ادعا می كند موسوی 26 میلیون و كروبی 12 میلیون رأی (مجموعاً 38 میلیون رأی!! از مجموع حدود 40 میلیون رأی) را به دست آورده اند! موسوی در این استناد به پروژه آمریكایی ها توضیح نداده كه حتی اگر ادعای ویكی لیكس اصالت هم داشته و مربوط به سفارت آمریكا باشد، دیپلمات آمریكایی در عشق آباد چگونه آرای وی و كروبی را شمرده و آمار كذایی را به دست آورده است! الا اینكه تصور كنیم اساساً سند «عشق آبادی»! برای درآوردن امثال موسوی و كروبی از چاه خود ساخته بوده است.
نكته بامزه دیگر در مصاحبه موسوی كه هماهنگی و اطاعت كامل وی از پروژه های جنگ روانی سرویس جاسوسی آمریكا را بیشتر نشان می دهد، همزبانی موسوی با كسانی چون هیلاری كلینتون و رابرت گیتس در القای «ماجراجویی، ضعف و انزوای ایران در منطقه»! است یعنی همان سناریویی كه آمریكایی ها تلاش می كنند به جبران شكست های زنجیره ای از ایران به اجرا بگذارند و شكست واقعی را با توهم پراكنی جبران كنند.
به ادبیات آمریكایی موسوی دقت كنید: اسناد منتشره، وضعیت شكننده ما را در منطقه به خوبی نشان می دهند، وضعیتی كه خودمان به آن دامن زده ایم به جای هفت مرتبه به نیویورك رفتن اگر روی كشورهای همسایه بیشتر سرمایه گذاری می كردند، بیشتر نتیجه می گرفتند. وحشت پراكنی و سخنان بدون حساب و ضعف مفرط دیپلماسی و نمایش افراطی قدرت نظامی منجر به آن شده كه با خیال پردازی از ایجاد ارتباط سازنده با كشورهای منطقه غافل شده اند و عملاً یك متحد واقعی در كشورهای همسایه نداریم.
این مهره ورشكسته و عنود البته ترجیح داد به دلایل كاملا روشن، به روی كار آمدن متحدان جمهوری اسلامی ایران در عراق یا استقبال تاریخی مردم و مقامات لبنان از رئیس جمهور كشورمان اشاره ای نكند همچنان كه به هنگام سفر رئیس جمهور به قطر و حضور در نشست كشورهای خلیج فارس هم همین فتنه گران سیاسی داخلی علیه سفر اعتمادساز مذكور موضع گرفتند! درباره 7سفر نیویورك نیز باید یادآور شد كه 6سفر از 7 سفر برای شركت در نشست مجمع عمومی سازمان ملل با حضور سران كشورها بوده كه به اعتراف دشمنان و دوستان، سفرهایی جریان ساز بوده است و سفر هفتم نیز مربوط به حضور رئیس جمهور در اجلاس بازنگری ان پی تی است كه دیپلماسی موفق ایران، آمریكا و رژیم صهیونیستی را به انزوا برد و اولین بار بیانیه علیه برنامه هسته ای اسرائیل صادر شد.
موسوی در این مصاحبه همچنین به شیوه ای ناشیانه و با فرار به جلو گفته است «جریان حاكم 20 سال برای یكدست كردن كشور طراحی كرده بود. اقتدار گرایان به دنبال حذف همه فضا از منتقدین و معترضین بودند» وی ادعا كرده كه «بنده فقط یكی از سنگ های سر راه بودم و بعد از انتخابات 2 ماه طول كشید بنده اعتقاد پیدا كنم مناظره كذایی نه برای از بین بردن بنده یا آقای كروبی بلكه برای تصفیه حساب كامل با همه نیروهای رقیب و یكدست كردن كشور بوده است.
این اظهارات در حالی است كه با وجود شناخت مسئولان از جریان های مدیریت كننده موسوی و كروبی، به این دو عنصر كوك شده و گروهك ها و بیگانگان اجازه حضور در رقابت های سیاسی داده شد؛ اتفاقی كه در هیچ یك از نظام های سیاسی دنیا سابقه ندارد. موسوی البته به خیال خود با زرنگی تلاش كرده از پاسخ به سوال اصلی بگریزد و آن اینكه، با چه توجیهی تبدیل به اسم رمز و مجری پروژه كودتای مخملی سرویس های جاسوسی سیا، ام آی6 و موساد شد و پذیرفت در كنار دامن زدن به آشوب، فضای حمایت از آمریكا و رژیم صهیونیستی را در روز قدس و 13 آبان 88 فراهم كند و پس از آن نیز بستر هتاكی علیه حضرت امام خمینی و میراث بزرگ ایشان (جمهوری اسلامی و قانون اساسی و ولایت فقیه) را مهیا سازد؟! و با چه محاسبه ای سران آمریكا و رژیم صهیونیستی و انگلیس از خیانت های وی به كشور و ملت و نظام به طور صریح حمایت كردند؟!
موسوی در حالی كه بانی حاشیه سازی در روز قدس سال گذشته- به همراه كروبی- و سر دادن شعار نه غزه نه لبنان بود، اكنون در مصاحبه خود ادعا می كند «ترورهای اخیر دانشمندان هسته ای به خوبی نشان می دهد حمایت ما از ملت فلسطین و لبنان غیر از جنبه های اخلاقی تا چه اندازه در جهت منافع ملی ماست».
برخلاف این ادعا، موسوی مكرراً و از جمله در تبلیغات انتخاباتی سیاست جمهوری اسلامی در حمایت از لبنان و فلسطین را تخطئه می كرد و پر هزینه و ماجراجویانه می خواند اما با مشاهده استقبال گرم مردم لبنان از دكتر احمدی نژاد، جواب خود را گرفت.
یادآور می شود هرگاه مقامات آمریكایی به ویژه وزیران خارجه و دفاع، و رئیس سازمان سیا به جنگ روانی و راه اندازی موج تبلیغاتی علیه جمهوری اسلامی نیاز پیدا می كنند، تصادفاً موسوی و عناصر همسو با وی با چند روز فاصله دست به كار می شوند و همان تبلیغات آمریكایی را تكرار می كنند! كه در ماجرای تحریم ها علیه ایران و صدور قطعنامه 1929 با تخطئه سیاست خارجه ایران و پروژه ویكی لیكس و... بارها نمود پیدا كرده است.

درباره وبلاگ

اخبار مهم و سیاسی روز
مدیر وبلاگ : غلام مهدی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان