تبلیغات
فراخبر - جدیدترین موج اختلافات بین ضدانقلاب سبز
فراخبر
سیاسی ، اجتماعی

آرشیو موضوعی

آرشیو

لینکستان

← آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :

جدیدترین موج اختلافات بین ضدانقلاب سبز

درگیری شدید مخملباف و موسوی به روایت بالاترین

 
از جمله اصلاح طلبان فراری و حامیان فتنه سبز که هم اكنون در كشورهایی نظیر آمریكا و انگلیس و فرانسه و آلمان اقدام به كشف حجاب كرده اند می توان به شیرین عبادی، داودی مهاجر، شادی صدر، فرشته قاضی، فرناز قاضی زاده و علی نژاد اشاره كرد...
سخنگوی جنبش سبز در خارج كشور از موسوی خواسته بود مجریان شبكه «تلویزیون سبز» كه در اروپا راه اندازی می شود، بی حجاب باشند اما موسوی به مصلحت ندانست.

سایت صهیونیستی بالاترین ضمن انتشار این خبر نوشت: مدتی است از مخلباف و فعالیت های سبزش خبری نیست. گویا بعد از بحث بر سر «تلویزیون سبز»، مخملباف از دست میرحسین دلگیر شده. مخملباف معتقد بوده مجریان تلویزیونی كه در اروپا راه اندازی می شود، باید طبق استانداردهای اروپایی بی حجاب باشند، اما میرحسین با استدلال که تاکنون کشف حجاب زنان اصلاح طلب هویت ضد دینی ما را افشا کرده و نباید بیش از این در مردم معروف به دیمن ستیزی شویم، با این موضوع مخالفت كرده است. استدلال مخملباف هم این بوده است كه یافتن اسپانسر برای تلویزیونی دارای استانداردهای جمهوری اسلامی عملاً غیرممكن است (در حال حاضر تلویزیون «سبز» رسا بدون مجری پخش می شود).

بالاترین افزود: از آن پس مخملباف اندكی از سبزها فاصله گرفته است. اما اخیراً پس از آنكه خانواده محسن مخلباف، جایزه جشنواره زنان آلمان را كه به آنها اهدا شده بود به زهرا رهنورد تقدیم كردند، او نیز در پیامی از این خانواده هنرمند تشكر كرد.

یادآور می شود برخی اصلاح طلبان فراری و حامیان فتنه سبز هم اكنون در كشورهایی نظیر آمریكا و انگلیس و فرانسه و آلمان اقدام به كشف حجاب كرده اند كه از جمله آنها می توان به شیرین عبادی، داودی مهاجر، شادی صدر، فرشته قاضی، فرناز قاضی زاده و علی نژاد اشاره كرد.

مخملباف در بحبوحه آشوب سال گذشته كه با میدانداری از عناصری چون موسوی و كروبی و خاتمی و بسیاری از فعالان حزبی جبهه اطلاعات صورت گرفت، در كنار سازگارا و نوری زاد به عنوان سخنگوی فتنه سبز معرفی شد و دختران وی با كشف حجاب در برخی مراسم اهدای جایزه و نمایش فیلم شركت كردند.

درباره وبلاگ

اخبار مهم و سیاسی روز
مدیر وبلاگ : غلام مهدی

آخرین پست ها

جستجو

نویسندگان